Plyšový Kristus
Čo vy na to?
Omša obetovaná za veriacich
Len za veriacich???
Pribalím si Ježiša na cestu...
...trebárs aj hneď ráno
Povedz, čo sa so mnou deje, že ťa neviem nájsť?
Spievalo sa v piesni od Tublatanky - Láska drž ma nad hladinou ... (a ja som sa tak pýtal Boha)
Zlomené krídla...
prečo ich Boh neuzdraví?
Kto za tým je?
rozmýšľali ste niekedy nad tým?
Samota kontra masy ... alebo piatok je mi lepší, než nedeľa
Púte, kostoly, zhromaždenia...